تبلیغات
رسانه خبری تحلیلی ایران زاگرس - مطالب فروردین 1391
IranZagros News Agency / Borujerd & Zagros & Lorestan & Hamedan & markazi News / Borujerd News / IranZagros Group /IranZagros Ne
موسسه بهنام دهش پور تبلیغات حمایتی ایران زاگرس

نویسنده : chand zagrosi
تاریخ : پنجشنبه 31 فروردین 1391
بروجرد - خبرگزاری مهر: تالاب بیشه دالان بروجرد از جمله تالابهای لرستان است که این روزها روزگار چندان خوبی ندارد تا پس از انتشار وضعیت این تالاب در خبرگزاری مهر مدیرکل محیط زیست لرستان از احیا این تالاب خبر دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، حیات در روی زمین وابسته به آب است و تالابها، شریانهای حیاتی زیست کره محسوب می شوند. همچنین تالابها جزء پرتولیدترین محیط‌های طبیعی هستند به طوریکه این مناطق دارای فواید اقتصادی فراوانی از جمله تولید محصولات شیلاتی، حفظ سطح آب برای مناطق کشاورزی، تولید چوب، ذخیره آب و کاهش بلایای طبیعی و بویژه سیلاب هستند.

تثبیت خطوط ساحلی، از بین رفتن مواد زاید و تصفیه آب، برخورداری از چشم‌اندازهای زیبای طبیعی و ایجاد بستر مناسب برای حیات بسیاری از گونه‌های جانوری و گیاهی از ویژگی‌های ارزشمند تالاب‌ها هستند.

نقش حیاتی تالابها در سلامت و حفظ تعادل کره زمین

این در حالیست که تالاب‌ها جزو تهدید شونده‌ترین زیستگاه‌ها به‌شمار می‌روند که این موضوع به‌طور عمده ناشی از خشکاندن و تغییر کاربری، ایجاد آلودگی و برداشت بی‌رویه از گونه‌های زیستی تالابهاست.

مصارف آب تالاب برای کشاورزی، وارد شدن سموم کشاورزی و مواد زائد به تالابها، خشکسالی، صید و شکار بی‌رویه و فعالیت‌های کشاورزی در حریم تالاب‌ها از دیگر عواملی هستند که در نابودی این اکوسیستم‌های کم‌نظیر تاثیر دارند.

این در حالیست که تالابها محل وصال خشکی و آب بوده و قدمتشان نزدیک به قدمت کره زمین است. این زیستگاههای زیبا و چشم نواز در سراسر کره زمین، از استوا تا دشتهای یخ زده گسترده شده و چندین برابر هر عضو دیگر طبیعت، در سلامت و حفظ تعادل کره زمین نقش حیاتی ایفا می کنند.

ارزش اقتصادی بسیار بالای تالابها و بی توجهی به این اکوسیستم آبی


متن کامل گزارش

موضوعات مرتبط: گروه استان زاگرس ,
برچسب‌ها: بخت به "بیشه دالان" روی خوش نشان داد , تالاب بروجرد احیا می شود ,
نویسنده : chand zagrosi
تاریخ : پنجشنبه 31 فروردین 1391

رییس دانگشاه آزاد اسلامی واحد بروجرد گفت: در سال جاری شش طرح عمرانی در این واحد اجرا می شود.

شش طرح عمرانی در دانشگاه آزاد بروجرد اجرا می شود

' احمد سیف ' روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: این طرحها شامل احداث دانشكده تحصیلات تكمیلی، پژوهشكده اساتید ، خوابگاه شماره 2 مجتمع امام(ره) ، پلی كلینیك تخصصی بیماریهای خاص ، آزمایشگاه فنی مهندسی و بیش از30 هزار متر مربع محوطه سازی می باشد.

به گفته وی با احداث و بهره برداری این طرحها در مجموع 50 هزارمترمربع بر فضای آموزشی، رفاهی ، فرهنگی و پژوهشی دانشگاه آزاد بروجرد افزوده خواهد شد.

وی تاكید كرد: اتمام پروژه های نیمه تمام این واحد شامل مسجد، لابی و آمفی تئاتر علامه شهیدی، پارك خاتم ،پارك جدید فنی و مهندسی و ایجاد 30 هزار مترمربع فضای سبز از دیگر اقداماتی انجام شده در سال جاری خواهد بود كه تا پایان امسال شاهد بهره برداری از آن خواهیم بود.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد دارای بیش از 100هزار متر مربع فضای آموزشی، رفاهی است.
موضوعات مرتبط: گروه اجتماعی و اقتصادی ,
برچسب‌ها: شش طرح عمرانی در دانشگاه آزاد بروجرد اجرا می شود ,
نویسنده : chand zagrosi
تاریخ : پنجشنبه 31 فروردین 1391

جانشین ستاد انتخابات حوزه بروجرد گفت: تخلفات انتخاباتی دور دوم انتخابات نهمین دوره مجلس در این شهرستان رصد و با آنها برابر قانون برخورد خواهد شد.

تخلفات انتخاباتی در بروجرد رصد و با آنها برخورد می شود

' بیژن داودی' روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود:درصورت مشاهده هرگونه تخلف انتخاباتی با متخلفین به شدت برخورد می شود.

وی اظهار داشت: با نزدیك شدن به زمان تبلیغات رسمی داوطلبان در دور دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتظار می رود دو داوطلب شركت كننده در این دوره قوانین و اصول تبلیغات را رعایت و از تخریب و ایجاد فضای ناسالم جلوگیری كنند.

وی افزود: حضور و مشاركت گسترده و وسیع مردم و توجه و احترام به قانون به عنوان دو مقوله مهم و راهبردی در امر انتخابات است كه مورد توجه تمامی دست اندركاران انتخابات قراردارد.

داودی افزود: در این دوره از انتخابات همانند دور اول حدود چهار هزار نفر در بخش های اجرایی، نظارت، انتظامی و بازرسان به منظور برگزاری هر چه بهتر و سالمتر انتخابات در 208 شعبه اخذ رای همكاری و مشاركت دارند.

شهرستان بروجرد با حدود 400هزار نفر جمعیت دو كرسی نمایندگی در مجلس نهم دارد.
موضوعات مرتبط: گروه سیاسی ,
برچسب‌ها: تخلفات انتخاباتی در بروجرد رصد و با آنها برخورد می شود ,
نویسنده : chand zagrosi
تاریخ : پنجشنبه 31 فروردین 1391

سرپرست مدیریت آموزش و پرورش بروجرد گفت: 51 نفر از دانش آموزان دبیرستان های بروجرد كه در مرحله اول المپیادهای علمی شركت كرده بودند جواز شركت در مرحله دوم این مسابقات را دریافت كردند.

51دانش آموز بروجردی به مرحله دوم المپیاد كشوری راه یافتند

' فرج اله شاهوردیزاده ' روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: از استان لرستان 89 دانش آموز به مرحله دوم المپیادهای علمی راه پیدا كرده اند كه از این تعداد 51 نفر از دانش آموزان ، مربوط به شهرستان بروجرد می باشند.

وی گفت: همچنین 19 نفر از هنرجویان رشته كار و دانش هنرستان های شهرستان بروجرد موفق شدند كه در مسابقات علمی ، كاربردی با كسب امتیاز لازم به مرحله كشوری این مسابقات راه پیدا كنند.

وی درخشش دانش آموزان بروجرد در المپیاد كشوری را نشانه تلاش شبانه روزی این افراد و زحمات اولیا و مربیان آنها عنوان كرد و گفت: دانش آموزان بروجردی از هوش و استعداد بالایی برخوردار هستند و تلاش می شود از این توانمندی در جهت مثبت استفاده شود.
موضوعات مرتبط: گروه فرهنگ و هنر ,
برچسب‌ها: 51دانش آموز بروجردی به مرحله دوم المپیاد كشوری راه یافتند ,
نویسنده : chand zagrosi
تاریخ : پنجشنبه 31 فروردین 1391
خبرگزاری مهر: تیم فوتبال گهر زاگرس دورود با شکست استقلال صنعتی اهواز به مرحله پلی آف لیگ دسته یک ایران راه یافت تا در آستانه صعود به لیگ برتر قرار بگیرد.

به گزارش خبرنگار مهر تیم فوتبال گهر زاگرس دورود در حالی با شکست استقلال صنعتی اهواز به مرحله پلی آف لیگ دسته یک ایران راه یافت که تیم ماشین سازی تبریز و تربیت یزد در پایان وقت 90 دقیقه بازی به تساوی یک بر یک رضایت دادند تا ماشین سازی که امید اول صعود به مرحله پلی آف بود از صعود به این مرحله بازماند.

همچنین بازی تیم های پاس همدان و نیروی زمینی تهران نیز با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت تا از میان سه تیم مدعی گهر زاگرس دورود، ماشین سازی تبریز و پاس همدان این تیم لرستانی باشد که جواز حضور در مرحله پلی آف را به دست می آورد.

تیم گهر زاگرس دورود با پایان هفته بیست و ششم رقابتهای لیگ دسته یک ایران با 42 امتیاز در جایگاه دوم گروه ب این مسابقات قرار گرفت و موفق به صعود به مرحله پلی آف شد.

در مرحله پلی آف تیم گهر زاگرس دورود به مصاف تیم ایرانجوان بوشهر خواهد رفت تا تکلیف تیم سوم صعود کننده به لیگ برتر ایران مشخص شود.
موضوعات مرتبط: گروه ورزش ,
برچسب‌ها: گهر زاگرس دورود به مرحله پلی آف راه یافت/ یک گام تا لیگ برتر ,
نویسنده : chand zagrosi
تاریخ : پنجشنبه 31 فروردین 1391
بروجرد - خبرگزاری مهر: جانشین فرماندهی سپاه ناحیه بروجرد از اعزام 2500 بروجردی به مرقد امام(ره) همزمان با سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ احمد کیانی ظهر پنج شنبه در جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال امام(ره) در فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد اظهار داشت: با گذشت 33 سال از پیروزی انقلاب و 23 سال از ارتحال امام(ره)، این انقلاب همچنان پویا و سر زنده به حرکت خود ادامه می دهد که این حرکت به برکت وجود امام(ره) بوده است.

سرهنگ کیانی با بیان اینکه عامل اصلی انقلاب رویکرد الهی آن بوده است، ادامه داد: امروز نیز این انقلاب با هدایت های رهبر فرزانه انقلاب توطئه های گوناگون و چالش های زیادی را پشت سر گذاشته است.

وی همچنین در رابطه با اعزام کاروان به مرقد امام (ره) ادامه داد: امسال نیز سهم شهرستان بروجرد برای اعزام کاروان به مرقد مطهر امام(ره) 2500 نفر است.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه بروجرد ادامه داد: اعزام کاروانها با همکاری کمیته های دهگانه امنیت، بهداشت و درمان، بازرسی و نظارت، ترابری، پشتیبانی، اطلاع رسانی و فرهنگی، مخابرات، خواهران، ثبت نام و برنامه ریزی صورت می گیرد.

سرهنگ کیانی یادآور شد: برای اعزام کاروانها به مرقد امام 50 دستگاه اتوبوس نیاز داریم که امیدواریم دستگاههای مختلف ما را در این زمینه یاری کنند.
موضوعات مرتبط: گروه استان زاگرس ,
برچسب‌ها: 2500 بروجردی به مرقد امام (ره) اعزام می شوند ,
نویسنده : chand zagrosi
تاریخ : پنجشنبه 31 فروردین 1391

خبرگزاری فارس: فیلم مستند برای گونگادین بهشت نیست به نویسندگی و کارگردان سیدغلامرضا نعمت‌پور امروز در خرم‌آباد کلید خورد.

خبرگزاری فارس: فیلم مستند "برای گونگادین بهشت نیست" کلید خورد

کارگردان فیلم مستند برای گونگادین بهشت نیست امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد در خصوص این فیلم گفت: این فیلم به بررسی داستان و زندگی علی میردریکوندی معروف به گونگادین می‌پردازد.

غلامرضا نعمت‌پور اظهار داشت: نویسنده‌ای که در دوران حیاتش کسی او و اثرش را نشناخت و زمانی با توانایی و استعدادش آشنا شدند که دیگر در قید حیات نبود.

وی در ادامه افزود: تلاش‌های بسیاری صورت پذیرفت تا به وسیله آشنایان و خانواده ایشان زوایای پنهان زندگی و مرگ این هنرمند کم‌تر شناخته شده لر آشکار شود و ما تمام سعیمان بر این است، تا با ارائه نظرات و دیدگاه‌های معاصران این شخصیت ادبی بتوانیم او را بیشتر به جامعه ادبی استان و کشور معرفی کنیم.

نعمتی در خصوص محدودیت‌های این فیلم مستند عنوان کرد: با اینکه کمتر از صد سال از انتشار داستان‌های علی میردریکوند این مرد شگفتی‌ساز روستایی می‌گذرد اما متأسفانه کم‌ترین اسنادی در خصوص زندگی و آثار او وجود دارد.

وی ادامه داد: ما با همکاری گروهی از دوستان و با جست‌وجوی شبانه‌روزی در دنیای اینترنت توانستیم با اساتید برجسته ایران‌شناسی هم‌چون پرفسور فیلیپ گریت کراین بروک و دکتر مریم فریزر و تعدادی از اساتید هم‌استانی در خصوص ساخت داستان "برای گونگادین بهشت نیست" اطلاعات مفیدی جمع‌آوری کنیم.

وی در ادامه افزود: این فیلم مستند در شهرستان‌های خرم‌آباد، بروجرد و مناطق حومه خرم‌آباد تصویربرداری می‌شود.

کارگردان فیلم مستند برای گونگادین بهشت نیست، گفت: در این فیلم رضا اقبالی به عنوان مشاور پژوهشی، احمد احمدپور به عنوان تصویربردار و لاله روزگرد به عنوان مترجم حضور دارند.

وی در ادامه صحبت‌هایش ضمن ابراز امیدواری در خصوص ساخت فیلمی تأثیرگذار در راستای معرفی این چهره گمنام گفت: افراد زیادی در سراسر جهان با آثار ایشان آشنا هستند و ما توانستیم با چند تن از این مخاطبان در کشورهای انگلستان، آمریکا، آلمان و ... ارتباط برقرار کنیم.
موضوعات مرتبط: گروه فرهنگ و هنر ,
برچسب‌ها: فیلم مستند "برای گونگادین بهشت نیست" کلید خورد ,
نویسنده : chand borujerdi
تاریخ : چهارشنبه 30 فروردین 1391

مسوول اداره هواشناسی بروجرد گفت: میزان بارندگی سال زراعی جاری در این شهرستان به 317میلیمتر رسید.

بارندگی سال زراعی دربروجرد به 317میلیمتر رسید

' بهروز یاراحمدی' روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بیشترین میزان این بارندگیها مربوط به هفته جاری و بیش از 40میلیمتر بوده است.

وی اضافه كرد: هم اكنون دمای هوا در بروجرد هفت درجه سانتیگراد بالای صفر است كه نسبت به روز گذشته در همین ساعت هفت درجه كاهش یافته است.

وی اظهار داشت: پیش بینی می شود آسمان بروجرد امروز نیمه ابری همراه با رگبار پراكنده باران باشد و از امشب نیز بارندگیها متوقف شده و اواسط هفته آینده نیز موج دیگری از بارندگیها را شاهد باشیم.
موضوعات مرتبط: گروه اجتماعی و اقتصادی ,
برچسب‌ها: بارندگی سال زراعی دربروجرد به 317میلیمتر رسید ,
نویسنده : chand borujerdi
تاریخ : چهارشنبه 30 فروردین 1391

سرپرست حوزه صنعت و معدن بروجرد گفت: در حال حاضر سه طرح جدید صنعتی در این شهرستان در حال اجرا می باشد.

سه طرح جدید صنعتی در بروجرد در حال اجرا است

'محسن ناصری' روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این طرحها در زمینه تولید محصولات پوشاك، كانیهای غیر فلزی و فلزی فعالیت دارند.

وی اضافه كرد: پیش بینی می شود این طرحها با سرمایه گذاری 434میلیارد و 403میلیون ریال مورد بهره برداری قرار بگیرند.

وی اظهار داشت: در صورت بهره برداری از این طرحها، زمینه اشتغال حدود 613 جوینده كار در شهرستان بروجرد فراهم می شود.

به گفته وی شهرستان بروجرد دارای 485 واحد تولیدی و صنعتی بوده كه زمینه اشتغال بیش از 10هزار نفر را فراهم نموده است.
موضوعات مرتبط: گروه صنایع ,
برچسب‌ها: سه طرح جدید صنعتی در بروجرد در حال اجرا است ,
نویسنده : chand borujerdi
تاریخ : چهارشنبه 30 فروردین 1391

رییس اداره ورزش و جوانان بروجرد گفت: سال 91، سال شكوفایی و توسعه ورزش شهرستان و درخشش ورزشكاران خواهد بود.

سال 91، سال شكوفایی ورزش بروجرد خواهد بود

'محمود ترابی' روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با برنامه ریزیهای انجام شده، تیمهای ورزشی بروجرد در مسابقات كشوری حضور خواهند داشت و در صورت موافقت فدراسیونها، تعدادی از مسابقات كشوری در بروجرد برگزار می شود.

وی اضافه كرد:حضور تیم تكواندو در مسابقات لیگ تكواندو كشوری و جام آینده سازان، حضور تیم فوتبال جوانان و نوجوانان در مرحله نهالیی لیگ دسته سوم، حضور تیم فوتسال در لیگ دسته دوم از جمله این برنامه هاست.

وی اظهار داشت: همچنین حضور تیم كشتی ماكیان بروجرد درمسابقات لیگ برتر كشتی، حضور تیمهای والیبال و بسكتبال در مسابقات لیگ زیرگروه كشور نیز از جمله برنامه های وررشی سال 91 است.


متن کامل

موضوعات مرتبط: گروه ورزش ,
برچسب‌ها: سال 91 , سال شكوفایی ورزش بروجرد خواهد بود ,
نویسنده : chand borujerdi
تاریخ : چهارشنبه 30 فروردین 1391
بروجرد - خبرگزاری مهر: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از آنچه بی عدالتی در توجه به شهرستانهای استان از سوی استاندار لرستان نامید، انتقاد کرد.

علاء الدین بروجردی در گفتگو با خبرنگار مهر از روند مدیریت اجرایی استان گلایه کرد و اظهار داشت: استاندار لرستان باید این باور را پیدا کند که استاندار همه استان است.

وی افزود: حضور استاندار تنها در مرکز استان به دلیل اینکه استانداری به لحاظ فیزیکی آنجاست کفایت نمی کند و ایشان باید برای شهری مثل بروجرد که هم فرمانداری ویژه دارد و هم فرماندار این شهرستان معاون استاندار است، وقت بیشتری را بگذارد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: استاندار باید حداقل نیمروز در هفته در بروجرد مستقرشود و به تبع برای بقیه شهرستانهای استان نیز وقت بیشتری بگذارد.


متن کامل

موضوعات مرتبط: گروه استان زاگرس , گروه استان لرستان ,
برچسب‌ها: انتقاد بروجردی از استاندار لرستان , بی عدالتی در توجه به شهرستانها ,
نویسنده : chand borujerdi
تاریخ : چهارشنبه 30 فروردین 1391
خسوف
مجید میرزایی- بروجرد
یك ابرسیاه روی ماه افتاده
انگار خسوف تازه ای رخ داده
عمری ست كه عطر مادرم را دارد
نیلوفر ترمه دوزی سجاده
¤¤¤
هنگام خسوف، راز بی بی گل كرد
غمهای شب دراز بی بی گل كرد
یك قطره چكید از ابرچشمش، باغی
در گوشه جانماز بی بی گل كرد
¤¤¤
با تندترین زبان تذكر دادند
چون صاعقه بی امان تذكر دادند
از بس كه صدای گریه اش می آمد
رفتند به آسمان تذكر دادند
¤¤¤
سرشار رموز گریه هستی، بانو!
در اصل تو سوز گریه هستی، بانو!
ما واژه برای خواندنت كم داریم
تو سوژه روز گریه هستی، بانو!
¤¤¤
در بهت وداع، بوی آغاز آمد
آن جان زتن رفته به تن بازآمد
دیدم كه چگونه با دعای دو یتیم
در بال شكسته شوق پرواز آمد
¤¤¤
یك عمر پر از خون جگر بودم من
در هر شب و روز نوحه گر بودم من
كوتاه نبود عمر تو، در كوچه
یك ذره اگر بلندتر بودم من
¤¤¤
از حیث بدی تماممان هم رده ایم
صدبار به تو نیش و كنایه زده ایم
در زندگی ات اگر به تو سر نزدیم
درمجلس ختم تو همه آمده ایم...موضوعات مرتبط: گروه فرهنگ و هنر ,
برچسب‌ها: چند رباعی نذر بهانه خلقت هستی؛ حضرت فاطمه زهرا(سلام ا...علیها) ,
نویسنده : chand borujerdi
تاریخ : چهارشنبه 30 فروردین 1391

خبرگزاری فارس: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بروجرد گفت: کتابخانه دیجیتال در امام‌زاده قاسم بروجرد راه‌اندازی شد.

خبرگزاری فارس: ایجاد کتابخانه دیجیتال در امام‌زاده قاسم بروجرد

حجت‌الاسلام رضا گودرزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بروجرد گفت: در این کتابخانه با نصب سه سیستم کامپیوتری یکی از برنامه‌های فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه بود که در ابتدای سال راه‌اندازی شد.

وی اضافه کرد: اداره اوقاف و امور خیریه بروجرد برای سال 91 مانند سال گذشته برنامه‌هایی را در نظر گرفته که یکی از این برنامه‌ها طرح نشاط معنوی است که در تابستان برگزار می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بروجرد عنوان کرد: در این طرح در امام‌زاده‌ها کلاس‌هایی برگزار می‌شود و برنامه‌های متنوعی در این طرح وجود دارد.

گودرزی ابراز داشت: برپایی مسابقات قرآن کریم که در مرحله شهرستانی و در دو گروه سنی شکوفه‌ها و بزرگ‌سالان برگزار می‌شود.


متن کامل

موضوعات مرتبط: گروه فرهنگ و هنر ,
برچسب‌ها: ایجاد کتابخانه دیجیتال در امام‌زاده قاسم بروجرد ,
نویسنده : chand borujerdi
تاریخ : چهارشنبه 30 فروردین 1391
نویسنده : chand borujerdi
تاریخ : چهارشنبه 30 فروردین 1391

خبرگزاری فارس: مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بروجرد گفت: تیم دوچرخه‌سواری بروجرد در لیگ برتر کشور حضور پیدا کردند.

خبرگزاری فارس: حضور تیم دوچرخه‌سواری بروجرد در لیگ برتر کشور

اصغر مرات امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بروجرد گفت: تیم دوچرخه‌سواری جوانان بروجرد جهت شرکت در مسابقات لیگ برتر جوانان کشور که در تهران در حال برگزاری است حضور یافتند.

وی بیان داشت: این مسابقات از دیروز 29 فروردین تا 31 فروردین‌ماه به مدت سه روز برگزار می‌شود.

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بروجرد متذکر شد: در این مسابقات مهدی امیرسرداری، علی فتح‌الهی، امیر علی حسنی و محمد کردی به عنوان تیم جوانان بروجرد در این مسابقات حضور دارند.

این مسئول در پایان اذعان داشت: مربی تیم دوچرخه‌سواری جوانان بروجرد بهروز فرزاد است و سرمربی این تیم سامان ابتکار است.
موضوعات مرتبط: گروه ورزش ,
برچسب‌ها: حضور تیم دوچرخه‌سواری بروجرد در لیگ برتر کشور ,
نویسنده : chand borujerdi
تاریخ : چهارشنبه 30 فروردین 1391

خبرگزاری فارس: سرپرست آموزش و پرورش بروجرد گفت: پیش‌بینی می‌شود، 4 هزار و 500 کلاس اولی‌ در سال تحصیلی 92-91 در مدارس این شهرستان ثبت‌نام کنند.

خبرگزاری فارس: ثبت‌نام 4500 کلاس اولی‌ در مدارس بروجرد

فرج‌الله شاهوردی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بروجرد با بیان اینکه از اول اردیبهشت سال 91 همه مدارس آماده ثبت‌نام از دانش‌آموزان پایه اول هستند، گفت: در سطح شهرستان بروجرد 195 آموزشگاه ابتدایی وجود دارد.

وی اظهار داشت: انتظار داریم که با مشارکت اولیای مدرسه و همت مدیران مدارس و کارشناسان مربوطه بتوانیم سال تحصیلی خوبی را داشته باشیم.

سرپرست اداره آموزش و پرورش بروجرد تصریح کرد: به منظور پاسخ‌گویی به مردم و همشهریان علاوه بر ستاد اصلی ثبت نام، ستادهای فرعی نیز تشکیل می‌شود.

وی بیان کرد: از همه اولیایی که برای سال تحصیلی جدید دانش‌آموز پایه اول دارند، خواهشمندیم در روزهایی ابتدایی ثبت‌نام مراجعه کنند، تا از ازدحام زیاد در پایان مهلت نام‌نویسی جلوگیری شود.

سرپرست آموزش و پرورش بروجرد گفت: اولیاء بعد از مراجعه به مدارس فرم‌های لازم برای سنجش را دریافت می‌کنند.
موضوعات مرتبط: گروه اجتماعی و اقتصادی , گروه فرهنگ و هنر ,
برچسب‌ها: ثبت‌نام 4500 کلاس اولی‌ در مدارس بروجرد ,
 

 


جدیدترین اخبار