تبلیغات
رسانه خبری تحلیلی ایران زاگرس - بروجرد برای برپایی جشن های نیمه شعبان آماده شده است
IranZagros News Agency / Borujerd & Zagros & Lorestan & Hamedan & markazi News / Borujerd News / IranZagros Group /IranZagros Ne
موسسه بهنام دهش پور تبلیغات حمایتی ایران زاگرس

نویسنده : chand borujerdi
تاریخ : دوشنبه 12 تیر 1391

بروجرد – با نزدیك شدن به ایام مبارك نیمه شعبان و میلاد فرخنده و مبارك حضرت ولی عصر (عج) شهر مذهبی و تاریخی بروجرد آماده برپایی آیینهای ویژه این روز شده است.

بروجرد برای برپایی جشن های نیمه شعبان آماده شده است

به گزارش خبرنگار ایرنا ، هم اكنون خیابانها و معابر اصلی و فرعی این شهر به صورت خودجوش ازسوی منتظران ظهور آذین بندی و چراغانی شده و در هر گوشه از این شهر نوای یا مهدی شنیده می شود.

این روزها شورای اسلامی شهر و شهرداری بروجرد اقدام به چراغانی خیابانهای اصلی در سطح وسیع نموده و برنامه های ویژه ای را برای گرامیداشت این روز بزرگ تدارك دیده اند.

گزارشهای رسیده حاكی از آن است برپایی مسابقه دوچرخه سواری در سه رده سنی كودكان ، نوجوانان و بزرگسالان، برپایی جشن های مختلف در حسینه ها و مساجد و نیز برپایی جشن ویژه در مسجد امام خمینی و بیت آیت الله العظمی بروجردی از جمله برنامه های ویژه این روز بزرگ و خجسته است.

به گزارش روابط عمومی سپاه بروجرد پایگاهها مقاومت بسیج بروجرد نیز به مناسبت گرامیداشت ایام شعبان آیین های ویژه ای با حضور چشمگیر مردم در این مراكز برپا خواهند نمود.

برپایی آیین جشن بزرگ منتظران در پایگاه مقاومت بسیبج شهید مدرس، پایگاه ولی عصر و پایگاه مسجد ایثار از جمله جشن های بزرگ مردمی است كه از سوی جوانان بسیجی برپا خواهد شد.

برنامه های ویژه محفل انس باقرآن، مسابقات نقاشی وبرپایی ایستگاه نقاشی برای كودكان از دیگر برنامه های ویژه میلاد امام زمان (عج) در بروجرد است.
موضوعات مرتبط: گروه اجتماعی و اقتصادی ,
برچسب‌ها: بروجرد برای برپایی جشن های نیمه شعبان آماده شده است ,
جدیدترین اخبار