تبلیغات
رسانه خبری تحلیلی ایران زاگرس - بر باد رفتن دانشکده داروسازی و سکوت نمایندگان بروجرد /روزهای بروجرد
IranZagros News Agency / Borujerd & Zagros & Lorestan & Hamedan & markazi News / Borujerd News / IranZagros Group /IranZagros Ne
موسسه بهنام دهش پور تبلیغات حمایتی ایران زاگرس

نویسنده : chand borujerdi
تاریخ : یکشنبه 11 تیر 1391
البته در ابتدای این متن از اطلاع رسانی و فریادهای مردمی وبلاگ
منتقد شب تاب بروجرد باید قدر دانی کرد

لینک اصل مطلب در روزهای بروجرد
روزهای بروجرد: دانشکده داروسازی بروجرد که با مصوبه‌ی هئیت دولت به تصویب رسید به مرکز استان لرستان منتقل شد. در واقع حقی که از مردم شریف بروجرد در سکوت نمایندگان و مسئولین بروجرد از دست رفته است . رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه 72 درصد از عملیات فیزیکی ساخت دانشکده‌ی داروسازی خرم‌آباد به پایان رسیده است، این پرسش اساسی را در اذهان مردم بروجرد به وجود می‌آورد که ساخت این دانشکده از چه تاریخی آغاز شده است که اکنون بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است؟! 
مسلما این پرسش باید از علاءالدین بروجردی و هادی مقدسی(نماینده پیشین) پرسیده شود که شما آقایان که رئیس دو کمیسیون مهم مجلس بودید چرا نتوانستید از حق قانونی موکلان خود دفاع کنید؟
    
البته در این مورد گله‌ی چندانی از بهرام بیرانوند نیست چرا که ظاهرا بسیار قبل تر از ایشان عملیات ساخت این دانشکده در خرم‌آباد آغاز شده است اما علاءالدین بروجردی به عنوان نماینده چند دوره‌ی بروجرد باید به چند پرسش و ابهام پاسخ دهد:
 
جناب آقای بروجردی رئیس 9 ساله کمیسیون امنیت ملی! آیا شایسته مردم بروجرد است که نماینده‌ی پرنفوذشان در برابر این اجحاف، چنین سکوت آزار دهنده‌ای داشته باشد؟
 
جناب آقای بروجردی! مصوبه تاسیس دانشکده داروسازی بروجرد از دو حال خارج نیست: 
 
1- عده‌ای از قانون که همان مصوبه هئیت دولت است سرباز زده‌اند و به قانون تمکین نمی‌کنند و با تنگ‌نظری و رابطه‌گری از اجرایی شدن مصوبه‌ی بالاترین نهاد اجرایی کشور جلوگیری کرده‌اند که در این صورت بر شماست تا آنان را - حداقل اگر نمی‌توانید اقدامی در احقاق حقوق مردم شریف بروجرد انجام دهید - معرفی کنید.

2- حالت دوم اینکه مصوبه‌ی هئیت دولت مصوبه‌ای غیر کارشناسی و از سر شتاب و باری بهرجهت بوده است  که جنابعالی  بازهم به عنوان نماینده و وکیل مردم باید نسبت به بازخواست مسئولان مربوطه اقدام نمایید، البته این حالت در مورد این مصوبه به دلایلی پذیرفتنی نیست از آن جمله اینکه اگر مصوبه‌ی ساخت داروسازی در بروجرد غیرکارشناسی بوده است باید بطور کل این مصوبه ملغی شود نه اینکه به خرم آباد منتقل گردد بطور قطع و بر اساس جلسه هئیت دولت در دور اول سفرهای استانی به لرستان دلیل احداث دانشکده‌ی داروسازی در لرستان و به طور مشخص بروجرد وجود پیش زمینه‌های تاسیس این دانشکده در بروجرد بوده است نه شهر خرم آباد! و گرنه مراکز بسیاری از استان‌ها با وجود داشتن دانشگاه علوم پزشکی بسیار معتبرتر از خرم‌آباد فاقد دانشکده داروسازی هستند. مهم‌ترین دلیل برای ساخت این دانشکده در بروجرد وجود معتبرترین کارخانه‌های داروسازی نه تنها در ایران بلکه در خاورمیانه است که تاسیس این دانشکده را موجه می‌سازد.
 
جناب آقای بروجردی کم کاری شما در دفاع از حقوق مردم بروجرد پذیرفتنی نیست ای کاش همچنان که از نفوذتان برای نامه نگاری برای رفع مشکلات دیگر شهرهای ایران استفاده کرده‌اید نه از راه غیر قانونی بلکه در دفاع از مصوبه‌ی قانونی دولت در مورد شهر خودتان تحرک بیشتری داشتید تا این گونه مصوبه‌ی قانونی دولت در برابر بهت و شگفتی مردم بروجرد زیرپا گذاشته نشود. موضوعات مرتبط: گروه اجتماعی و اقتصادی ,
برچسب‌ها: بر باد رفتن دانشکده داروسازی و سکوت نمایندگان بروجرد /روزهای بروجرد ,
جدیدترین اخبار