تبلیغات
رسانه خبری تحلیلی ایران زاگرس - رییس شورای اسلامی شهر بروجرد:دریاچه باغ‌ فدک قابلیت تبدیل به قطب قایقرانی را دارد
IranZagros News Agency / Borujerd & Zagros & Lorestan & Hamedan & markazi News / Borujerd News / IranZagros Group /IranZagros Ne
موسسه بهنام دهش پور تبلیغات حمایتی ایران زاگرس

نویسنده : chand borujerdi
تاریخ : سه شنبه 6 تیر 1391

رییس شورای اسلامی شهر بروجرد گفت: ساختمان مرکزی شهرداری شهرستان شش میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

علیرضا مرادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، افزود: پروژه‌های نیمه تمام شهرداری کند پیش می‌رود و توان مالی به گونه‌ای است که نمی‌توان آنها را به پیش برد و نمایندگان باید در این راستا ما را حمایت و کمک کنند.

وی اظهارکرد: ساختمان مرکزی شهرداری بروجرد نزدیک به پنج الی شش میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل نیاز دارد.

رییس شورای اسلامی شهر بروجرد با بیان اینکه ساختمان مرکزی شهرداری بروجرد در زلزله سال 85 تخریب شد، تصریح کرد: مساحت زیربنایی ساختمان شهرداری مركزی 8400 مترمربع است.

مرادی ادامه داد: ساختمان شهرداری مرکزی بروجرد دارای 10 طبقه بوده که در کنار آن بازار تجاری نیز احداث و راه‌اندازی خواهد شد.

وی با اشاره به فاز چهار دریاچه باغ فدک بیان کرد: در مجموعه گردشگری و تفریحی باغ فدک دریاچه‌ای قرار گرفته که برای فاز چهار آن قرار بود بودجه‌ای اختصاص یابد.

رییس شورای اسلامی شهر بروجرد اضافه کرد: در صورت اختصاص بودجه و تکمیل این دریاچه قطبی برای قایقرانی خواهد شد.

علیرضا مرادی با اشاره به ساماندهی نهر گلرود خاطرنشان کرد: نزدیک به 500 متر از پل در روستای فیال و سازمان آب به سمت بالا انجام شده است.

وی تأکید کرد: قرار بود حداقل تا بالای روستای شیخ میری ادامه پیدا کند و دو خیابان ساحلی احداث شود و به عنوان قطب گردشگری آن را پیش ببریم.
موضوعات مرتبط: گروه اجتماعی و اقتصادی ,
برچسب‌ها: رییس شورای اسلامی شهر بروجرد:دریاچه باغ‌ فدک قابلیت تبدیل به قطب قایقرانی را دارد ,
جدیدترین اخبار