تبلیغات
رسانه خبری تحلیلی ایران زاگرس - سهم بروجرد از طرح مهرماندگار 6 پروژه زیربنایی است/شش طرح برای 400 هزار نفر
IranZagros News Agency / Borujerd & Zagros & Lorestan & Hamedan & markazi News / Borujerd News / IranZagros Group /IranZagros Ne
موسسه بهنام دهش پور تبلیغات حمایتی ایران زاگرس

نویسنده : chand borujerdi
تاریخ : سه شنبه 6 تیر 1391

معاون استاندار لرستان و فرماندار ویژه بروجرد گفت:سهم این شهرستان از پروژه های مهر ماندگار دولت 6 پروژه زیربنایی است.

سهم بروجرد از طرح مهرماندگار 6 پروژه زیربنایی است

'سجاد معین' روز دوشنبه در گفت وگوی اختصاصی با ایرنا این طرحها را شامل تكمیل طرح فاز یك سد آبسرده (برای بروجرد سد ها چند فازی هستند ولی برای مرکز استان تک فازی)، تكمیل و تجهیز بیمارستان آیت الله بروجردی(اگر مشکلی پیش نیاید) ، تكمیل طرح چهارخطه بروجرد به توره (10 کیلومتر و بقیه هم به امید خدا واسه بعدا)، تكمیل و تجهیز بخش سوختگی بیمارستان چمران(یکی از اتاقها رو تابلوشو عوض کنن)، تكمیل كارخانه آرد استقلال و شبكه آبیاری زه كشی آبسرده اعلام كرد.

1/4 جمعیت لرستان با 1/8 سهم عدالت لرستانی یعنی این.....

به گفته وی در استان لرستان 47پروژه در طرح مهرماندگار قرار گرفته كه برای اجرای این پروژه ها 3هزارو 700میلیارد ریال پیش بینی شده است.

وی تكمیل طرح های عمرانی مصوب در سفرهای استانی رییس جمهوری و هیات دولت به استان های كشور را از دغدغه های دولت دهم و دكتر احمدی نژاد عنوان كرد و گفت: دولت تلاش می كند، تا هیچ پروژه ای از این دولت، برای دولت آینده باقی نماند.

وی تصریح كرد: تكمیل و بهره برداری از طرح های زیر بنایی آب، بهداشت و درمان، راه و ترابری ، انرژی و نفت در كشور در اولویت كاری دولت دهم قرار دارد.

معین همچنین گفت:طرحهای مهر ماندگار با تخصیص اعتبارات ویژه و اقدامات فوق العاده با شتاب بیشتری نسبت به سایر طرحها در دست اجراست.
موضوعات مرتبط: گروه اجتماعی و اقتصادی ,
برچسب‌ها: سهم بروجرد از طرح مهرماندگار 6 پروژه زیربنایی است/شش طرح برای 400 هزار نفر ,
جدیدترین اخبار