تبلیغات
رسانه خبری تحلیلی ایران زاگرس - عملیات اجرایی محور بروجرد- اشترینان باید تا پایان شهریور ماه تمام شود
IranZagros News Agency / Borujerd & Zagros & Lorestan & Hamedan & markazi News / Borujerd News / IranZagros Group /IranZagros Ne
موسسه بهنام دهش پور تبلیغات حمایتی ایران زاگرس

نویسنده : chand borujerdi
تاریخ : دوشنبه 5 تیر 1391

نماینده مردم بروجرد درمجلس شورای اسلامی گفت: عملیات اجرایی محور بروجرد- اشترینان باید طبق زمانبندی تا پایان شهریور ماه تمام شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، بهرام بیرانوند روز شنبه در جمع مسئولان اشترینان افزود: عملیات چهار خطه كردن محور بروجرد- اشترینان باید هرچه سریعتر به اتمام برسد.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی محور بروجرد- اشترینان باید طبق زمانبندی تا پایان شهریور ماه تمام شده باشد، اظهارکرد: اگر این پروژه تا پایان شهریور ماه به بهره برداری نرسد در صورت بروز هر گونه حادثه از شركت متولی اجرایی این پروژه به مقامات قضایی شكایت می كنیم.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان با اشاره به مشكلات گاز رسانی به روستاهای بخش اشترینان تصریح کرد: مشكل گاز رسانی به روستاها یكی از كارهای مهم در شهرستان بروجرد بوده كه باید به آن توجه ویژه شود.

همچنین امام جمعه اشترینان گفت: تعامل و همكاری مسئولان برای پیشبرد كارها امری ضروری بوده مسئولان باید خدمت به مردم را سرلوحه كار خود قرار دهند.

بخشدار اشترینان نیز در این جلسه گفت: با توجه به سردسیر بودن منطقه اشترینان گاز رسانی به روستاها از اهمیت بالایی برخوردار است كه باید این امر سرعت بیشتری بگیرد.

بابك مصطفایی افزود: جاده بروجرد به اشترینان سالهاست كه عملیات اجرایی آن آغاز شده و تاكنون به اتمام نرسیده است.

وی اظهار کرد: در همه فصول سال مخصوصا در مواقع بارندگی در فصل پاییز و زمستان و بهار شاهد حوادث رانندگی دلخراشی در محور بروجرد به اشترینان هستیم.
موضوعات مرتبط: گروه اجتماعی و اقتصادی ,
برچسب‌ها: عملیات اجرایی محور بروجرد- اشترینان باید تا پایان شهریور ماه تمام شود ,
جدیدترین اخبار