تبلیغات
رسانه خبری تحلیلی ایران زاگرس - مصوبات شورای سلامت استان لرستان اجرایی نشد
IranZagros News Agency / Borujerd & Zagros & Lorestan & Hamedan & markazi News / Borujerd News / IranZagros Group /IranZagros Ne
موسسه بهنام دهش پور تبلیغات حمایتی ایران زاگرس

نویسنده : chand borujerdi
تاریخ : دوشنبه 5 تیر 1391
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از عدم اجرای برخی مصوبات شورای سلامت و امنیت غذایی در لرستان ابراز نارضایتی کرد.

  خرم آباد - ایلنا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از عدم اجرای برخی مصوبات شورای سلامت و امنیت غذایی در لرستان ابراز نارضایتی کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، اردشیر شیخ آزادی عصر شنبه، در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی لرستان در محل استانداری با اشاره به اجرای ۷۲ درصد از مصوبات جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی استان در سال گذشته تصریح کرد: تخصیص اعتبار سالیانه و ویژه برای لایروبی رودخانه‌ها، غربالگری کارکنان بالای ۳۰ سال ادارات استان از نظر بیماری‌های غیر واگیر، تعیین تکلیف زمین‌های بلا استفاده متعلق به اشخاص حقیقی و حقوقی که به محل انباشت نخاله‌های ساختمانی و زباله تبدیل شده‌اند و تامین سوخت زمستانی ساکنین روستاهای سخت گذر اجرایی نشده‌اند.

وی افزود: احداث میادین فروش دام در کشتارگاه‌های صنعتی دام، جلوگیری از آبیاری سبزیجات و صیفی جات با فاضلاب شهری توسط کشاورزان حاشیه نشین شهر‌ها بویژه در دورود و خرم آباد، ساماندهی ماست بندی‌های غیرمجاز و بهبود کیفیت آب آشامیدنی در روستا‌ها از دیگر مصوبات شورای سلامت و امنیت غذایی استان در سال ۹۰ است که یا اجرایی نشده‌اند یا روند اجرای آن‌ها راضی کننده نیست.

وی افزود: شورای سلامت استان در سال گذشته با اجرایی شدن ۷۲ درصد از مصوبات این شورا عملکرد خوبی داشته؛ اما با این حال ۹ درصد از مصوبات این شورا در دست اقدام است و ۱۸. ۱درصد مصوبات نیز به دلایل مختلف یا اصلا اجرا نشده‌اند و یا بخشی از آن مصویات اجرا شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به اینکه فاز اول طرح پزشک خانواده شامل سرشماری در شهرهای بالای ۵۰ هزار نفر استان رو به اتمام است، گفت: فاز اول این برنامه تاکنون در خرم آباد ۷۵ درصد، بروجرد ۶۲ درصد، الیگودرز ۵۷ درصد، کوهدشت ۸۲ درصد و دلفان ۹۰ درصد پیشرفت داشته است.موضوعات مرتبط: گروه اجتماعی و اقتصادی ,
برچسب‌ها: مصوبات شورای سلامت استان لرستان اجرایی نشد ,
جدیدترین اخبار