تبلیغات
رسانه خبری تحلیلی ایران زاگرس - خیرین مدرسه‌ساز وعده‌های الهی را با تمام وجود باور دارند
IranZagros News Agency / Borujerd & Zagros & Lorestan & Hamedan & markazi News / Borujerd News / IranZagros Group /IranZagros Ne
موسسه بهنام دهش پور تبلیغات حمایتی ایران زاگرس

نویسنده : chand borujerdi
تاریخ : دوشنبه 5 تیر 1391

خبرگزاری فارس: امام جمعه بروجرد گفت: خیرین مدرسه‌ساز وعده‌های الهی را در مورد انفاق با تمام وجود باور دارند و به یقین رسیده‌اند که خداوند جای آنچه را که در راه خدا انفاق کرده‌اند، پر می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد حجت الاسلام حسن ترابی ظهر امروز در جشنواره خیرین مدرسه‌ساز که در اداره ارشاد اسلامی بروجرد برگزار شد، گفت: افراد با ایمان کسانی هستند که از مال و ثروت و تمام مواهبی که خداوند به آنها عطا کرده است، انفاق می‌کنند.

وی بیان کرد: خیرین تنها به فکر خود نیستند و مشکل دیگران را مشکل خود می‌دانند و در برابر مشکلات جامعه بی‌تفاوت نیستند.

حجت‌الاسلام ترابی اضافه کرد: انفاق یک قانون عمومی در جهان آفرینش به خصوص در سازمان بدن هر موجود زنده‌ای است، زیرا قلب انسان تنها برای خودش کار نمی‌کند، بلکه آنچه را که دارد به سلول‌های بدن نیز انفاق می‌کند.

وی بثیان کرد: زندگی جمعی بدون انفاق و احسان معنا و مفهومی ندارد و انفاق از آثار ایمان به خدا و روز قیامت است.

امام جمعه بروجرد اظهار داشت: خداوند در روز قیامت بهترین پاداش‌ها را به کسانی که انفاق می‌کنند، می‌دهد و در این دنیا عمر با برکت و دادن خدمات شایان به جامعه و داشتن مال و ثروت با برکت از برکات انفاق است.

وی خاطر شان کرد: خیرین مدرسه‌ساز با اقدام خدایی و پسندیده خود مال و ثروت خود را دائمی و از زوال و نابودی آن جلوگیری می‌کنند.

به گزارش خبرنگار فارس در بروجرد در این جشنواره امام جمعه بروجرد، معاون استاندار و فرماندار ویژه بروجرد، امام جمعه اشترینان، رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز کشور و جمعی از خیرین مدرسه‌ساز بروجرد نیز حضور داشتند.
موضوعات مرتبط: گروه اجتماعی و اقتصادی ,
برچسب‌ها: خیرین مدرسه‌ساز وعده‌های الهی را با تمام وجود باور دارند ,
جدیدترین اخبار