تبلیغات
رسانه خبری تحلیلی ایران زاگرس - ایجاد 8 رشته هنری در انجمن سینمای جوان بروجرد‌
IranZagros News Agency / Borujerd & Zagros & Lorestan & Hamedan & markazi News / Borujerd News / IranZagros Group /IranZagros Ne
موسسه بهنام دهش پور تبلیغات حمایتی ایران زاگرس

نویسنده : chand borujerdi
تاریخ : دوشنبه 29 خرداد 1391

خبرگزاری فارس: رئیس انجمن سینمای جوان بروجرد گفت: هشت رشته هنری در انجمن سینمای جوان بروجرد برای اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در نظر گرفته شده است.

خبرگزاری فارس: ایجاد 8 رشته هنری در انجمن سینمای جوان بروجرد‌

رضا میرزایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بروجرد گفت: انجمن سینمای جوان بروجرد جهت دوره‌های تک درس سه ماهه تابستانی در هشت رشته هنری از علاقه‌مندان به این رشته‌ها ثبت‌نام می‌کند.

وی بیان کرد: رشته‌های مبانی عکاسی، مبانی تصویربرداری، مبانی نورپردازی، مبانی صدا، فیلم‌نامه‌نویسی، نقد و تحلیل فیلم، آموزش نرم‌افزار ادویس در تدوین و مبانی زیبایی‌شناسی تدوین برای دوره‌های تابستان آموزش داده می‌شود.

رئیس انجمن سینمای جوان بروجرد اضافه کرد: اوقات فراغت باعث خلاقیت ذهن و شکوفا شدن استعدادها می‌شود.

وی تصریح کرد: غنی‌سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان مسئله مهمی است و نباید آن را به برنامه‌های محدودی خلاصه کرد.

میرزایی اظهار داشت: اوقات فراغت فرصت طلایی است که می‌توان زمینه مناسبی برای رشد و بالندگی افراد را فراهم آورد و افرادی که اوقات فراغت مفید و مطلوبی دارند، از لحاظ روحی و روانی و کسب مهارت‌های لازم در موقعیت‌های مناسبی قرار می‌گیرند.

وی متذکر شد: علاقه‌مندان به این رشته‌ها برای ثبت‌نام به انجمن سینمای جوان بروجرد واقع در اداره ارشاد اسلامی بروجرد مراجعه کنند.
موضوعات مرتبط: گروه اجتماعی و اقتصادی , گروه فرهنگ و هنر ,
برچسب‌ها: ایجاد 8 رشته هنری در انجمن سینمای جوان بروجرد‌ ,
جدیدترین اخبار