تبلیغات
رسانه خبری تحلیلی ایران زاگرس - نرخ بیکاری بروجرد با احیاء نساجی کاهش می‌یابد
IranZagros News Agency / Borujerd & Zagros & Lorestan & Hamedan & markazi News / Borujerd News / IranZagros Group /IranZagros Ne
موسسه بهنام دهش پور تبلیغات حمایتی ایران زاگرس

نویسنده : chand borujerdi
تاریخ : دوشنبه 29 خرداد 1391
برای نیل به اهداف اقتصادی کشور، باید مزیت‌ها و پتانسیل‌های بومی را فعال کرد و به همین دلیل نیز ایجاد صنایع تبدیلی از مناسب‌ترین مزیت‌ها به شمار می‌آید.

ایلنا: نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: توسعه وحمایت از صنایع تبدیلی وتکمیلی تنها درسایه توجهات دولت به عنوان متولی سیاست‌گذاری‌های کلان می‌سر است. 

بهرام بیرانوند با بیان اینکه در صورت رفع مشکلات صنایع نساجی بروجرد نرخ بیکاری به طور محسوس کاهش می‌یابد، به خبرنگار ایلنا در بروجرد گفت: صنعتگران بدون هیچ مشکلی حاضر به تولید بیشتر با بهترین کیفیت هستند و دولت باید با یک برنامه‌ریزی کاربردی تسهیلات ویژه‌ای را برای سرمایه‌گذاران در این بخش مهیا کند تا با رفع مشکلات جدی این صنعت زمینه اشتغال بسیاری از فارغ‌التحصیلانی که اکنون بیکار هستند فراهم شود. 

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس نهم درباره توسعه صنعت کشاورزی نیز اظهارداشت: صنایع تبدیلی بخش کشاورزی به عنوان حلقه تمام کننده زنجیره ارزش محصولات کشاورزی، نقشی اساسی در توسعه پایدار این بخش داشته و از ایجاد ضایعات در محصولات کشاورزی جلوگیری می‌کند. 

بیرانوند با اشاره به اینکه جمعیت جوان در کشور، می‌تواند فرصت مناسبی برای رشد و توسعه باشد، افزود: این جمعیت جوان نیازمند اشتغال پایدار هستند و یکی از زمینه‌های اصلی فراهم‌سازی این اشتغال، توجه به حوزه صنعت است. 

نماینده مردم بروجرد در مجلس یاد آور شد: برای نیل به اهداف اقتصادی کشور، باید مزیت‌ها و پتانسیل‌های بومی را فعال کرد و به همین دلیل نیز ایجاد صنایع تبدیلی از مناسب‌ترین مزیت‌ها به شمار می‌آید. 
موضوعات مرتبط: گروه اجتماعی و اقتصادی ,
برچسب‌ها: نرخ بیکاری بروجرد با احیاء نساجی کاهش می‌یابد ,
جدیدترین اخبار