تبلیغات
رسانه خبری تحلیلی ایران زاگرس - 56 هزار تن گندم و جو در بروجرد برداشت می‌شود
IranZagros News Agency / Borujerd & Zagros & Lorestan & Hamedan & markazi News / Borujerd News / IranZagros Group /IranZagros Ne
موسسه بهنام دهش پور تبلیغات حمایتی ایران زاگرس

نویسنده : chand borujerdi
تاریخ : شنبه 20 خرداد 1391

رییس جهادکشاورزی بروجرد گفت: 56 هزار تن گندم و جو در این شهرستان برداشت می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه لرستان،"محمودبختیاری" در جلسه ستاد برداشت محصولات کشاورزی این شهرستان افزود: مجموع اراضی سطح زیر کشت گندم آبی و دیم این شهرستان 21 هزار و 200 هکتار و مجموع جو آبی و دیم 8500 هکتار است.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود با آغاز فصل برداشت 56 هزار تن گندم و جو در این شهرستان برداشت شود، اظهارکرد: از این مقدار، محصول پیش‌بینی‌شده 43 هزار تن گندم و 13 هزار تن جو است.

رییس جهادکشاورزی بروجرد تصریح کرد: مجموع تولید گندم و جو در سال زراعی گذشته 58 هزارتن بود که به علت آماده نبودن زیرساخت‌ها به کشت آبی این محصولات اطمینان کاملی وجود ندارد و پراکنش بارندگی نیز متغیر است.

بختیاری ادامه داد: چالش‌های بخش کشاورزی در لرستان و بروجرد باید شناسایی و در راستای بهبود وضعیت موجود اقدامات جدی برداشته شود.

به گزارش ایسنا، همچنین رییس غله و سیلو بروجرد گفت: دو سیلو با ظرفیت 27 و هشت هزار تن آماده ذخیره‌سازی محصولات کشاورزی این شهرستان است.
موضوعات مرتبط: گروه اجتماعی و اقتصادی ,
برچسب‌ها: 56 هزار تن گندم و جو در بروجرد برداشت می‌شود ,
جدیدترین اخبار