تبلیغات
رسانه خبری تحلیلی ایران زاگرس - صدور 31 فقره جواز تاسیس واحدهای صنعتی در بروجرد
IranZagros News Agency / Borujerd & Zagros & Lorestan & Hamedan & markazi News / Borujerd News / IranZagros Group /IranZagros Ne
موسسه بهنام دهش پور تبلیغات حمایتی ایران زاگرس

نویسنده : chand borujerdi
تاریخ : چهارشنبه 17 خرداد 1391

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد از صادرشدن 31 فقره جواز تاسیس واحدهای صنعتی در شهرستان خبرداد.

"محسن ناصری" در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه لرستان، افزود: این مجوزها در بخش‌های صنایع‌غذایی و دارویی، شیمیایی و سلولزی و نساجی صادر شد كه حجم سرمایه‌گذاری پیش‌بینی شده برای اجرای این طرح‌ها بالغ بر 265 میلیارد ریال است.

وی ادامه داد: در صورت اجرای این طرح‌ها و به تولید رسیدن آنها زمینه اشتغال برای 488 نفر از جویندگان در شهرستان فراهم می‌شود.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد تصریح کرد: همچنین سال پیش، پنج واحد صنعتی پروانه بهره‌برداری دریافت کردند كه حجم سرمایه‌گذاری این واحدها نیز بالغ بر 168 میلیارد ریال است.

ناصری با بیان اینکه هم‌چنین زمینه اشتغال 125 نفر به طور مستقیم فراهم شده است، ادامه داد: واحدهای صنعتی بروجرد در سال پیش از نظر تولید 39 درصد، به لحاظ سرمایه‌گذاری 27 درصد و از نظر اشتغال‌زایی 39 درصد آمار استان لرستان را به خود اختصاص داده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: تمدید جوازها، صدور پروانه‌های صنعتی، زمان‌سنجی ظرفیت تولید، تصویت تسهیلات، رسیدگی به مشكلات واحدهای صنعتی از دیگر فعالیت‌های انجام‌شده این اداره طی سال گذشته بوده است.
موضوعات مرتبط: گروه صنایع ,
برچسب‌ها: صدور 31 فقره جواز تاسیس واحدهای صنعتی در بروجرد ,
جدیدترین اخبار